Skip to main content
Gayrimenkul Danışmanı

Yasemin Özkan

İstanbul Kızıltoprak doğumlu olan Yasemin Özkan, çalışma hayatına genç yaşta ithalat ve perakende sektöründe tanınmış bir firmada başladı. 25 yıl boyunca çalıştığı şirkette yöneticilik görevinde aktif rol oynayan Yasemin Özkan, 2014 yılında radikal bir karar ile Remax ailesine katıldı. Türkiye’de gayrimenkul piyasasının en başarılı ofislerinden Remax Cadde’de gayrimenkul sektörü yolculuğuna başladı. Sektöre girdiği ilk yıldan itibaren ilk sıralarda dereceye girdi ve her sene önemli ödüllerin sahibi oldu. 2022 yılı sonunda 5000 Remax’lı arasında en başarılı 11. danışman olarak Yasemin Özkan Gayrimenkul’u açma kararı aldı.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Gayrimenkul Alım – Satım
Gayrimenkul Kiralama
Gayrimenkul Ekspertiz ve Yatırım Danışmanlığı

Yasemin Özkan, başarılarıyla International Hall of Fame ödülüne sahip oldu.

Lüks konut uzmanlığımız ile yerli ve yabancı müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güven odaklı hizmet sunuyoruz.

İstikrar ve sonuç odaklı yaklaşımımız ile mutlak başarıyı ortaya çıkarıyoruz. Yasemin Özkan Gayrimenkul olarak, detayları önemsiyor ve ihtiyaçlarınıza uygun hizmetler sunuyoruz.

Yasemin Özkan'ı kendisinden dinleyin.

İş hayatına genç yaşta ithalat ve perakende olmak üzere gözlük sektörünün en ünlü markalarının yer aldığı özel ve tanınmış bir firmada başladım. Aynı firmada aralıksız 25 yıl çalıştım ve uzun yıllar burada üst düzey yönetici pozisyonunda görev aldım.

Değişen piyasa koşullarının gayrimenkul piyasasına olumlu etkisi ile radikal bir karar alarak 2014 yılında sektörde dünya lideri Remax bünyesine katıldım. Türkiye sıralamasında gayrimenkul piyasasının en başarılı ofislerden biri olan Remax Cadde’de ilk başladığım yıldan itibaren ilk sıralarda derecelere girdim ve artan başarılarımla her sene istikrarlı şekilde önemli ödüller kazandım. 

Gayrimenkul sektörü en dinamik sektörlerden biri olup; sürekli yeni bilgiler edindiğiniz kendimizi devamlı geliştirdiğimiz bir sektör. Aldığım çeşitli eğitimler haricinde özellikle lüks konut eğitimini tamamlayıp portföy segmentimi bir üst boyuta taşıyarak yerli ve yabancı tüm müşterilerime en kaliteli, en hızlı ve en doğru hizmeti sunmak önceliğim oldu.

İş hayatında profesyonelliğin, istikrarın, dürüst ve sonuç odaklı yaklaşımların mutlak başarıyı getirdiğine inanıyorum. Bugüne kadar bir çok ekip ve bir çok farklı çevreden insanlarla çalışma fırsatı buldum. İşini severek yapan, detayları önemseyen, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun doğru hizmeti sunan, etik değerleri önemseyen özverili bir yapım var. Bu değerlerim doğrultusunda zaman içerisinde birbirinden değerli müşterilerim benim ailemden birer birey oldular.

İnsan ilişkilerinde güven esaslı tutumumla, profesyonel ticaret hayatında edindiğim bilgi ve deneyimleri, aldığım eğitimlerle harmanlayarak sizlere doğru hizmeti sunmak ve faydalı olmak önceliğim. Tüm gayrimenkul işlemlerinizi çözüm odaklı yapımla, etik kurallar dahilinde en hızlı ve en doğru şekilde sonuçlandırmak için hizmetinize hazırım.

Güven esaslı iletişim anlayışı ile profesyonel bir deneyim sunuyoruz.
Bu deneyimi ilkelerimiz ve değerlerimiz bilinciyle daima geliştiriyoruz.